پنل چیست؟ و مزایای ثبت سفارش از پنل؟

پنل نوعی ارائه سرویس سریع و ارزان قیمت برای همه کاربران می باشد.

با مثال کوچکی توضیح دهم یعنی به جای اینکه شما وسایل رو از سوپرمارکت خریداری کنید به قیمت کمی بالاتر انگار از کارخانه اصلی محصولات رو خریداری می کنید این بدان معنی هست که قیمت ها ارزان تر و بدون هیچ سایت یا فرد واسطه ای ثبت سفارش انجام می دهید. ( یک نمونه این ارزان بودن خریدن ویو فیلم اینستاگرام به قیمت 100 تک تومان هست که اگر در این زمنیه فعالیت کرده باشید متوجه می شوید که در سایت های معروف همین ویو فیلم را به قیمت 2000 هزار تومان ارائه می کنند.

✅ ثبت سفارش بدون واسطه و آگاهی کامل از وضعیت سفارش

✅ سریع انجام شدن سفارش و اختیار ثبت سفارش در هر لحظه از روز

✅ پشتیبانی سریع به هنگام مشکل داشتن در سفارش

✅ قیمت ها ارزان تر ( به دلیل تخفیفات و بی واسطه بودن ثبت سفارش ) و تنوع سرویس های بسیار بالا

✅ قابل اعتماد بودن و دارای درگاه های امن زرین پال و pay

✅ ...

چه نوع سرویس های ارائه میشود و کدام ها برای من خوب است و چگونه استفاده کنم برایم بهتر است؟

برای اینکه پاسخ سوال اول کامل داده بشه لطفا به داخل پنل مراجعه کنید و تنوع سرویس ها را ببینید و یا از قسمت خدمات تنوع سرویس ها را نگاه کنید که بالای 100 سرویس ارائه می شود. و جواب سوال دوم اینکه کدام خدمات برای من خوب است کمی تحلیل زیاد می خواهد که بخش کوچکی را اینجا توضیح میدهم ( اینستاگرام را مثال می زنم ) 1- در همه حال فالوور واقعی اینستاگرام بهتر از فیک است ( البته این موضوع را در نظر بگیرید حتی پیج های معروف در اینستاگرام از پنل ما مشاهده شده حتی تا 50 درصد فیک زده اند پس نتیجه می گیریم که فالوور فیک و مثلا تعداد بالای لایک و ویو فیلم در اینستاگرام مطمئنا تاثیر در جذب فالوور را ایجاد می کند. ) 2- به دلیل محدودیت ها فالوور واقعی گران قیمت و کمی ظرفیت این نوع سرویس ها پایین است. 3- اما اگر فالوور فیک برای پیج خود انتخاب کردید سعی کنید حداقل ده درصد کل فالوورهایتان اگر عکس می گذارید لایک بزنید و 20 الی 30 درصد اگر فیلم می گذارید ویو بزنند تا طبیعی جلوه کند. اگر پیج شما شخصی هست کمی احتمالا بازخوردها کم باشد اما اگر پیج بیزینسی دارید حتما توصیه میکنم تبلیغات را فراموش نکنید و استفاده از ربات نینجاگرام و یا ربات های مشابه را هم برای شما توصیه می کنم.

چگونه ثبت سفارش کنم و قبل از ثبت سفارش چه کارهایی باید انجام شود؟

✅ در پنل عضو شوید ( اگر بلد نیستید حتما ویدیو صفحه اصلی رو مشاهده کنید ) ، موجودی اکانت خود را از بخش کیف پول افزایش دهید و در مرحله اخر به صفحه ثبت سفارشات رفته و سفارش خود را ثبت کنید. ✅ حتما توضیحات هر سرور رو مطالعه کنید و اگه جایی ابهام بود از تیکت پشتیبانی و قسمت پرسش و پاسخ سوال بپرسید. ( برای مثال اگر پیج اینستاگرام دارید حتما پیج را از حالت خصوصی به حالت عمومی در بیاورید و یا اگر برای تلگرام هست مثلا جایی که لازم است لینک عمومی کانال یا جایی که لازم هست لینک خصوصی گروه و ... را انجام بدهید. در هر صورت تا جایی که توانسته ایم توضیحات را کامل ارائه داده ایم )